KRÁLÍCI KOJÍCÍ

Kompletní krmivo určené hlavně pro chovné kojící králíky (ramlice). Krmivo je složeno z pečlivě vybraných kvalitních surovin a dalších doplňkových látek na přírodní bázi, které zajišťují vysoký přísun kvalitních bílkovin a energie v době kojení. Pozitivně ovlivňující mléčnost ramlice a tím zvyšující odstavovou váhu králíčat. Vyznačuje se velmi dobrými chuťovými vlastnosti, které způsobí rychlý a snadný návyk králíka na krmivo. Vysoký příjem krmiva má vliv na tvorbu mateřského mléka.Výborné dietetické vlastnosti krmiva zajišťující velmi dobré trávení a peristaltiku střev. Krmivo zajišťuje bezproblémový zdravotní stav díky přírodním doplňkovým látkám. Extrakty a výtažky z rostlin v krmivu zesilují přirozené imunitní vlastnosti zvířat a podporují rozvoj přirozené pozitivní střevní mikroflóry (probiotika) a mléčnost ramlice.

 

Složení a obsah:

Sojový extrahovaný šrot, cukrovarské řízky, vojtěšková moučka, slunečnicový extrahovaný šrot, ječmen, oves, otruby, výlisky ze sušeného ovoce, sojové boby toastované, sušená syrovátka,melasa řepná, suchý plod papriky, semena hořčice bílé.

V krmivu je obsažen doplněk AdiCox s přídavkem účinných přírodních látek, které se na základě doložitelných vědeckých pokusů podílejí na snížení projevů kokcidiozy v chovech králíků.

Krmivo neobsahuje kokcidiostatikum.

 

Hrubý protein 20,0 %   Hrubé oleje a tuky 3,5 %
Hrubá vláknina 14,0 %   Popel 6,0%

 
 

Český výrobce - Záruka kvality

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

Neváhejte nás kontaktovat

 
Napište nám
 
 

 
code

 

 
 

Kontakt

 

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí
Hranická 781, 757 01 Valašské Meziříčí

 

e-mail: agropodnik@agropodnikas.cz

 

 

Copyright © 2016 - 2022 Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí. Všechna práva vyhrazena.