KRÁLÍCI VÝKRM

 

Kompletní krmivo pro výkrm králíků s AdiCoxem. Krmivo je složeno z pečlivě vybraných kvalitních surovin a dalších doplňkových látek na přírodní bázi zajišťující velmi dobré chuťové vlastnosti krmiva, rychlý a snadný návyk králíka na krmivo po odstavu. Výborné dietetické vlastnosti krmiva zajišťující velmi dobré trávení a peristaltiku střev. Přispívá k vysoké intenzitě růstu s velmi kvalitní svalovinou - masem (výborná zmasilost a chuťové vlastnosti masa). Krmivo zajišťuje bezproblémový zdravotní stav díky přírodním doplňkovým látkám. Extrakty a výtažky z rostlin v krmivu zesilují přirozené imunitní vlastnosti zvířat a podporují rozvoj přirozené pozitivní střevní mikroflóry (probiotika).

 

Složení a obsah:

Otruby, cukrovarské řízky, slunečnicový extrahovaný šrot, vojtěšková moučka, ječmen, výlisky ze sušeného ovoce, sladový květ, sojové boby toastované, sušená syrovátka, palmový olej ztužený, suchý plod papriky, semena hořčice bílé.

 

V krmivu je obsažen doplněk AdiCox s přídavkem účinných přírodních látek, které se na základě doložitelných vědeckých pokusů podílejí na snížení projevů kokcidiozy v chovech králíků. Kompletní krmivo Králíci výkrm se může zkrmovat od počátku výkrmu až po porážku, tedy neplatí ochranná lhůta  před porážkou.

Krmivo neobsahuje kokcidiostatikum.

 

Hrubý protein 15,4 %   Hrubé oleje a tuky 3,0%
Hrubá vláknina 15,8 %   Popel 6,9%