Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí

 

Hlavní činností společnosti je KOVOVÝROBA – zejména válcování ocelových otevřených profilů za studena. Ve středisku Agrocentrum se skladují a dále prodávají PRŮMYSLOVÁ HNOJIVA. Pro maloodběratele je zajištěn prodej průmyslových hnojiv v menším balení a krmné směsi pro drobnochovatele.

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí patří mezi stabilní společnosti se zkušeností několika desítek let praxe v oboru. Patří k významným firmám v daném odvětví, a to jak v regionu, tak v celé České republice.

 

Historie

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí vznikl transformací v roce 1992 - ze společného zemědělského podniku (založeného v roce 1974). Původním prioritním zaměřením podniku bylo zajišťování průmyslových hnojiv a zemědělských služeb pro Valašský region. Po vzniku akciové společnosti dochází k postupnému omezení činností pro zemědělce a nosným programem společnosti se stává KOVOVÝROBA.

 

Současnost

Veškerá činnost firmy je soustředěna do vlastního areálu ve Valašském Meziříčí. Nachází se zde jak budova vedení společnosti, tak výrobní haly pro kovovýrobu, sklady, zásobníky pro středisko Agrocentrum. V areálu rovněž působí dvě společnosti, ve kterých má společnost Agropodnik majetkovou účast, a to Bioplynová stanice, spol. s r.o. Valašské Meziříčí a TERMOLUX, s.r.o. (výrobce oken a plastového potrubí).

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí zaujímá vedoucí postavení v České republice v oblasti válcovaných ocelových profilů pro stavební zárubně.

 

Středisko Kovovýroby a válcování splňuje požadavky normy systému managementu kvality ISO 9001.Ke stažení

Profil firmyProfil firmy
 
 
 

Český výrobce - Záruka kvality

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 
 

Neváhejte nás kontaktovat

 
Napište nám
 
 

 
code

 

 
 

Kontakt

 

Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí
Hranická 781, 757 01 Valašské Meziříčí

 

e-mail: agropodnik@agropodnikas.cz

 

 

Copyright © 2016 - 2022 Agropodnik, a.s. Valašské Meziříčí. Všechna práva vyhrazena.